Сусідські війни закінчилися у суді: На Хотинщині внаслідок сварки побилися дві господині

Ще у квітні минулого року між двома сусідками виник конфлікт, який закінчився легкими тілесними ушкодженнями та позовом до суду. Перебуваючи на межі між господарствами № 6А та № 8, що знаходяться по вул. Тітова в с. Ставчани, Хотинського району, між двома господинями виникла сварка на ґрунті раніше виниклих суперечок пов язаних з межею їхніх господарств.

Внаслідок суперечки громадянка, власниця господарства № 6А спіймала лівою рукою та зжала праву частину бічної грудної клітки своєї сусідки, чим спричинила їй тілесні ушкодження.

Обвинувачена свою провину не визнала та пояснила, що вона разом із своїм знайомим просапували власну земельну ділянку. В цей час до них прийшла їхня сусідка та почала робити їм зауваження та розмахувати мітлою. Щоб припинити її зухвалі дії вона вирвала у неї із рук дану мітлу, у відповідь на що та  пішла до себе на подвір я та викликала працівників поліції.

Зі слів постраждалої, її сусіди поралась на власній земельній ділянці, однак  кидали глину на відмостку, яка належить потерпілій, на що вона зробила їм зауваження, а у свою чергу сусід вдарив її по нозі сапою, яку тримав у руках. Згодом потерпіла пішла за мітлою, щоб відмести глину з відмостки. Однак, сусідка  вирвала в неї з рук мітлу та нанесла тілесні ушкодження. У відповідь на такі протиправні дії, вона викликала працівників поліції.

Незважаючи на невизнання своєї вини у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження), вина власниці господарства № 6А була доведена у суді та їй призначили покарання у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.