На Хотинщині відбувся вечір зустрічі з випускниками

Традиційно, в першу п’ятницю лютого школи Хотинщини запрошують своїх випускників завітати до рідних стін на вечір зустрічі. Так і цього року, за традицією , яка існує не одне десятиліття,  в актовій залі Хотинської гімназії зібралися випускники різних поколінь.

Колишні школярі з ностальгією згадували шкільні роки, раділи зустрічі з класними керівниками та дивувалися змінам, які відбулися зі школою з часів їхнього навчання. Це була зустріч однокласників через  5, 10, 15, 20, 25 років після закінчення школи, однак цього річ вона відрізнялася від попередніх.

У зв’язку з жалобою, пов’язаною зі раптовою смертю нашого краянина, космонавта, героя України, Леоніда Каденюка, святкова музика у стінах гімназії не лунала.

Випускники вшанували пам’ять померлого космонавта хвилиною мовчання та після недовгої промови дирекції школи розійшлися.

Не зважаючи на відсутність святкового концерту, в школі панувала тепла та дружня атмосфера, випускники були раді побачити один одного та побувати у стінах рідної школи.