Рятувальники нагадали священнослужителям правила пожежної безпеки в церквах під час святкування Різдва

Напередодні святкування Різдва Христового рятувальники Хотинщини здійснили профілактичні заходи, спрямовані на недопущення виникнення пожеж у культових спорудах. З цією метою 5 січня рятувальники Хотинського районного відділу відвідали Свято-Покровську та Свято-Миколаївську православні церкви та храм Олександра Невського в Хотині, де поспілкувалися із священиками та парафіянами і провели для них інструктажі на тему пожежної безпеки.

Під час роз’яснювальної роботи працівники райвідділу пояснили присутнім правила безпечного поводження з відкритим вогнем, щоб запобігти пожежі у храмі під час святкування Різдва, коли у церквах під час богослужінь знаходиться велика кількість людей. Разом із тим, фахівці наголосили священнослужителям, що у храмах потрібно слідкувати за свічками, які віряни ставлять поблизу ікон та дерев’яних конструкцій.

Настоятелям церков рятувальники вручили листівки на протипожежну тематику, провели із ними інструктажі, як правильно користуватися вогнегасниками, щоб у разі виникнення пожежі самостійно ліквідувати загорання.

Фахівці закликали священиків поширювати отримані знання серед парафіян, які приходитимуть на Різдвяні свята у церкви на богослужіння, щоб спільними зусиллями запобігти виникненню пожеж у культових спорудах.