Вібувся Новорічний турнір у Billiard House

Розважливо відпочити, відволіктись від буденних справ можна в Billiard House.  Цієї неділі тут відбувся Новорічний турнір серед любителів з Вільної піраміди. Під час якого учасники показали свої навики. Серед них були не лише гравці з міста і району, а й з Тернопільщини. Варто зазначити, що ініціатива проведення цього відкритого турніру належить Цвентарному Олександру. Після тривалої паузи, коли турніри проводились щомісяця, змагання відновлено.

Всього в турнірі виборювали право на звання найкращого – 16 учасників. Емоції, чіткість, координацію рухів, швидкість реакції, винахідливість, витривалість та вміння контролювати себе – ці якості учасники показали на протязі дня турніру.

 

За результатами турніру з більярду ІІІ-тє місце розділили Левицький Олександр з Мельниці-Подільської та Виклюк Андрій з Недобоївців. Впродовж дня вони запекло  боролися за кожну кулю. Почесне ІІ-ге місце дісталось хотинчанину Коргунику Миколі. Та кращим серед учасників став Кіф’як Степан.

Адже, більярд — це прекрасний засіб відпочинку. Він знімає накопичену нервову напругу з першої ж хвилини. Гравець майже повністю відволікається від повсякденних дрібниць і віддається захоплюючому змаганню. Більярд врівноважує емоції і виробляє низку якостей, необхідних людині в житті. Він вчить вигравати, напружуючи всю силу волі, і долати опір суперника. Більярд вчить і програвати — не впадаючи в паніку або відчай і не втрачаючи віри в себе. З одного боку більярд — це приємне проведення часу, а з іншого боку — серйозний спорт.