Рятувальники продовжують навчати громадян правилам пожежної безпеки взимку

Як відомо, пожежі завжди легше запобігти, ніж пізніше її ліквідувати. Тому з метою попередження виникнення пожеж 21 – 22 грудня працівники Хотинського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області організували профілактичні відпрацювання житлового сектору в місті Хотин, під час яких навчили людей правил пожежної безпеки у побуті.

Рятувальники розповіли людям про випадки пожеж, які сталися від початку року на території району через порушення правил безпеки під час експлуатації пічного опалення чи електрообігрівачів. Тому вогнеборці закликали обов’язково перевіряти справність опалювальних приладів, не розводити вогонь у печах з тріщинами. Також рятувальники пояснили людям небезпеку виникнення пожежі від жаринки, яка може випасти на підлогу та спричинити займання. Працівники Служби порятунку нагадали: для запобігання таким випадкам дверцята печі слід надійно закривати, а на підлозі повинен бути металевий протитопковий килимок.

Велику увагу рятувальники приділили роз’ясненню правил безпеки для батьків, яких закликали не залишати дітей без нагляду біля опалювальних приладів, не дозволяти малечі самостійно їх вмикати чи розводити вогонь у печі.

Наостанок фахівці райвідділу роздали людям інформаційні листівки та наголосили: у разі пожежі негайно телефонувати за номером 101.