Рятувальники організували екскурсію в пожежно-рятувальну частину для учнів з Білівців та урок безпеки для школярів з Данківців

Нещодавно працівники Хотинського районного відділу Управління ДСНС зустрілися із школярами та працівниками навчально-виховного комплексу села Данківці. Під час візиту до навчального закладу рятувальники поспілкувалися з дітьми та педагогами, розповіли їм про те, наскільки важливо у всьому дотримуватись правил безпечної поведінки, звернули увагу дітей на необхідності виконання правил пожежної безпеки. Рятувальники розповіли, що чимало пожеж у Хотинському районі трапляються через недбалість самих громадян, під час таких випадків гинуть і травмуються люди, у тому числі діти. Тому, щоб вберегти себе від біди, потрібно прислуховуватись до порад вогнеборців і бути обережним. Переконливим аргументом для присутніх став відеоролик «6 хвилин вогню», котрий рятувальники продемонстрували учням і вчителям. Додатково рятувальники пояснили дітям і вчителям, як можна загасити займання на ранній стадії, не допустивши розгорання полум’я, та навчили присутніх користуватися вогнегасником.

А для дев’ятикласників Білівецького навчально-виховного комплексу рятувальники провели екскурсію до пожежно-рятувальної частини № 7. Вогнеборці розповіли присутнім про те, як виїжджають на пожежі, як їх ліквідовують, який спеціальний одяг при цьому вони одягають для захисту. Продемонстрували школярам спорядження та спеціальну техніку, розповіли, під час яких надзвичайних ситуацій вони використовуються. Окрім цього, діти побачили аварійно-рятувальні автомобілі та мали змогу посидіти у їх кабіні.