Футбольний сезон на Хотинщині завершився

Завершився чемпіонат Хотинського району з футболу. У заключному турі командаРукшина здобула впевнену перемогу над Недобоївцями з рахунком 7:2. За Рукшин відзначились: Руснак Ігор (хет трик), Чинчик Ігор С. (дубль), Блажко Валерій та Молдован Віктор (пен.). Тож команда з відривом у шість очок зайняла перше місце та в четверте стала чемпіоном району.

Підсумки перед 18 туром, який відбувся 29 жовтня:
Долиняни – Клішківці -:+
Данківці – Круглик 2-1
Рукшин – Недобоївці 7-2
Колінківці – Грозинці 7-6

Рукшин U-16, також стає чемпіоном  району з футболу.
До завершення підійшов чемпіонат району з футболу серед юнаків 2001-2004 р.н. Рукшин у останніх двох матчах здобув дві виїзні перемоги над Клішківцями та Перебиківцями, останні знялись зі змагань. Таким чином, команда  Рукшина провела всі матчі чемпіонату за виключенням домашнього проти Клішківців, в яких набрала максимум очок – 33.  Отож, четвертий рік поспіль завоювала золоті нагороди юнацької першості.
Суперкубок району здобули юнаки –  Рукшин U-16.
5 листопада в Хотині відбулось нагородження команд призерів чемпіонату району з футболу серед юнаків, за результами якого Рукшин став чемпіоном, друге місце посіли Клішківці, а трійку замкнули Колінківці.
Після чого Рукшин та Клішківці зустрілись у матчі за суперкубок. Основний час переможця не виявив. Гра завершилась рахунком 1:1 (за нашу команду відзначився Іван Вальчук). А в серії післяматчевих пенальті фортуна була на боці рукшинців. Вони виборили перемогу з результатом 5:4. Тож юнаки  Рукшина здобули черговий трофей та зробили золотий хет трик.
“Доросла” команда Рукшина не відстає і також перемогла у боротьбі за  суперкубок району.
Знову ж таки, 5 листопада в Хотині відбулось нагородження команд призерів чемпіонату району. Вже третій рік поспіль Рукшин став чемпіоном, другими стали Колінківці, а чільну трійку замкнули Данківці (м.Хотин). У особистих номінаціях кращим захисником чемпіонату став Чинчик Ігор В., кращим півзахисником Агузаров Юрій.
Після вручення вже по традиції відбувся матч за суперкубок в якому зустрілись Рукшин (володар кубка та чемпіон) і Недобоївці (фіналісти кубка). Команда Рукшина здобула перемогу з рахунком 2:0, а з нею й черговий трофей. Відзначились Блажко Валерій та Чинчик Ігор С.
Закриття футбольного  сезону на Хотинщинні для рукшинців виявилось вдалим з чим ми їх вітаємо!