В Хотині відбувся вечір пам’яті до Дня захисника України

На вечір пам’яті до Дня захисника України у залі районного будинку народної творчості та дозвілля м. Хотин зібралася громадськість міста, посадовці, школярі, ветерани Великої Вітчизняної Війни, учасники АТО та сім’ї тих, чиє життя забрала війна на сході нашої країни.

З промовою до всіх присутніх звернулися голова Хотинської районної державної адміністрації Петро Допіряк та військовий комісар Хотинського районного військового комісаріату Ігор Шевчук, після чого вони вручили учасникам АТО відзнаки Президента, грамоти та подарунки, а батькам загиблих атовців вручили посмертні нагороди та Сертифікати вічної слави та пошани.

Звернувся до присутніх й настоятель храму Бориса і Гліба УПЦ Київського патріархату отець Дмитро Шора та подарував сім’ям загиблих Героїв Хотинщини ікону Покрови Пресвятої Богородиці.

Під час заходу на сцені лунали пісні у виконанні гурту «Експромт», Альони Татарчук, Сергія Гончара та інши талановитих хотинчан. Завершився вечір виконанням Гімну України учнями Хотинської музичної школи.