Всеукраїнський автопробіг до 500-річчя Реформації відвідав Хотин

У Чернівецькій області 3 вересня в рамках Всеукраїнського проекту R500 розпочався автопробіг, де з трьох районів області в подорож вирушили представники протестантських громад на 20 автомобілях. Мета заходу — розповісти про біблійні цінності та здобутки Реформації.

Наступного дня колона вирушила до Клішківців і Хотина, після чого на них чекає Кам’янець-Подільський та інші міста по-маршруту.

Учасники Всеукраїнського автопробігу зі сходу, заходу, півночі та півдня України розпочали рух до столиці. 4 вересня, автомобілісти прибули  до Хотина.

У 2017 році християни відзначають 500-річчя від початку масштабного духовного відродження, саме 31 жовтня 1517 прийнято вважати початком Реформації. В Україні до грандіозних світових святкувань вирішили приєднатися за допомогою автопробігу.

Метою автопробігу «Реформація та відродження України» є духовна трансформація людини, яка націлена на об’єднання населення навколо історії та культури нашої держави.

Для хотинчан організували виставку Реформації, яка детально розповідає про історію розвитку протестантської церкви та значення її для України. Учасники дійства завершили подію молитвою за мир і добробут у державі.

Автопробіг завершиться 17 вересня у Києві під час святкування Дня подяки.